Diğer Kaş Kontur Uygulamaları

kalıcı makyaj

-Pudralama Tekniği Kaş Kontur Uygulaması,
-Gölgeleme Tekniği Kaş Kontur Uygulaması,
-Dolgu Tekniği Kaş Kontur UygulamasıPUDRALAMA, GÖLGELEME, DOLGU TEKNİĞİ kaş kontur uygulamaları ucunda steril tek kullanımlık bir aparatın bulunduğu, kalıcı makyaj uygulamaları için üretilmiş makineler yardımıyla yapılır. Bu uygulamalarda kaşlar, yüz hatlarına uygun, gözleri ortaya çıkaracak şekilde ve düşük göz kapağı görünümü varsa düzeltecek şekilde alınır.

PUDRALAMA TEKNİĞİ KAŞ KONTUR UYGULAMASI NASIL YAPILIR?
Pudralama tekniği kaş kontur uygulaması, dizayn edilen kaş içerisindeki boşluklar makine yardımıyla küçük noktalamalar yapılarak doldurulur.
GÖLGELEME TEKNİĞİ KAŞ KONTUR UYGULAMASI NASIL YAPILIR?
Gölgeleme tekniği kaş kontur uygulaması, dizayn edilen kaş içerisindeki boşluklar ilk seansta, kişinin ten ve saç rengine göre belirlenen pigmentin bir açık tonuyla tamamen doldurulur, ikinci seansta ise ana pigment, makine yardımıyla kaşların içindeki boşluklara kılların büyüme yönü esas alınarak, simetrik kıl çizimleri yapılır. Bu kaş uygulaması özellikle dövme boyası kullanılarak yapılan ve rengi kırmızı, turuncu, lacivert gibi renklere dönüşen kaşların tedavisinde yapılmaktadır.
DOLGU TEKNİĞİ KAŞ KONTUR UYGULAMASI NASIL YAPILIR?
Dolgu tekniği kaş kontur uygulaması, dizayn edilen kaş içerisindeki boşluklar kıl tekniğinden farklı olarak, kaşların içindeki boşluklar tamamen doldurulur. Kalıcı kaş uygulamaları arasında en kalıcı olanıdır.
Kaş kontur uygulamalarında bitkisel kök pigmentler kullanılmalı, dövme boyaları asla kullanılmamalıdır. Dövme boyaları kaş üzerinde zamanla kırmızı, turuncu, lacivert gibi renklere dönüşebilir. Uygulamalarda tüm sarf malzemeler tek kullanımlık ve steril olmalıdır. Kaş kontur uygulamaları 3 yıla kadar kalıcılığını korumaktadır.


This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Müşterilerimiz Mutlu ve Memnun

Değerli müşterilerimizden gelen, değerli yorumlar...