Babymix Kırışıklık Giderici Cilt Bakımı

kalıcı makyaj

Babymix “BOTOKS ETKİLİ” kırışıklık giderici cilt bakım uygulaması, tamamen doğal proteinler ve vitaminler ile cilt kırışıklıklarında çok hızlı sonuç veren ve cildi aydınlatan bir bakım uygulamasıdır.

Babymix “BOTOKS ETKİLİ” kırışıklık giderici cilt bakım uygulaması, kaş ve göz kapağı düşüklüklerinde, alın kırışıklıkları, kaz ayakları göz çevresi kırışıklıkları, kaş arası kırışıklıkları, nazolabial kırışıklıkları ve diğer mimik çizgilerinde çok hızlı bir etki gösterir. Ayrıca cilt parlaklığını ve pürüzsüzlüğünü mükemmel derecede arttırır.

Babymix “BOTOKS ETKİLİ” kırışıklık giderici cilt bakım uygulaması, tek seans olarak uygulanır ve 4-10 gün gibi kısa bir sürede, cilt üzerinde beklenen etkileri gösterir.

Babymix “BOTOKS ETKİLİ” kırışıklık giderici cilt bakım uygulaması, 8-12 aya kadar etki gösteren bir bakım uygulamasıdır. Uygulamaya devam edilirse etki süresi daha da uzun bir süreye yayılacaktır. Ayrıca derin kırışıklıkları olan kişiler daha hızlı ve etkili bir sonuç almak için dermapen vb. gibi dermatolojik uygulamalarla birlikte babymix uygulamasını yaptırabilir.
This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Müşterilerimiz Mutlu ve Memnun

Değerli müşterilerimizden gelen, değerli yorumlar...